biesbosch Lijnoorden nonnegatsewiel putten-sasdijk
Vissen in de Biesbosch, met H.S.V. De Biesbosch

logo-hsv-de-biesbosch

Vissen in de Biesbosch, met H.S.V. De Biesbosch

logo-hsv-de-biesbosch

Vissen in de Biesbosch, met H.S.V. De Biesbosch

logo-hsv-de-biesbosch

Vissen in de Biesbosch, met H.S.V. De Biesbosch

logo-hsv-de-biesbosch

Rooster 2019

Wedstrijdprogramma HSV De Biesbosch Werkendam jaargang 2019 (voorlopig)

Opgeven voor wedstrijden tot de donderdag voor de wedstrijd bij wedstrijdcommissie@hsvdebiesbosch.nl

Seniorencompetitie: Loten 1 uur voor aanvang wedstrijd. 1 afvaller voor competitie.

 

Datum                                     locatie:                                                 tijdstip:

 

2 maart                                    jachthaven De Steur                            13.30 - 16.30

30 maart                                  Merwedekanaal, molen+spoorbrug     08.00 - 11.30

20 april                                    kanaal Steenenhoek                            07.30 - 11.00

18 mei                                     Merwedekanaal(Betonson)                 07.30 - 11.00

22 juni                                     putje Arkel                                          08.15 - 12.00

13 juli                                      Boezem GrootAmmers wegkant        07.30 - 11.00

31 augustus                             Doornskanaal                                      07.30 - 11.00

21 september                           Linge (steile dijk)                                08.30 - 12.00

19 oktober                               Kanaal Steenenhoek                           08.30 - 12.00

2 november                             Jachthaven De Steur                           13.00 - 16.00

23 november                           Jachthaven Bruine Kil                         09.00 - 12.00

 

Jeugdcompetitie op woensdagavonden:

 

Datum                                     locatie                                                  tijdstip

 

17 april                                    openjeugd gemeentehuis+kompas   19.00-20.30

1 mei                                       gemeentehuis                                   19.00-20.30    

15 mei                                     singel van Randwijklaan                  19.00-20.30

29 mei                                     gemeentehuis                                   19.00-20.30

12 juni                                     singel van Randwijklaan                  19.00-20.30

26 juni                                     gemeentehuis                                   19.00-20.30

10 juli                                      gemeentehuis                                   19.00-20.30    

 

Overige wedstrijden

4 mei                                       vrijehengelwedstrijd federatie Alm en Biesbosch

25 mei                                     koppelwedstrijd Alm en Biesbosch

15 juni                                     jeugdwedstrijd Alm en Biesbosch

6 juli                                        seniorenwedstrijd Alm en Biesbosch

                                               

55 + wedstrijden competitie met 1 afvaller: Loten om 12.30 uur.

 

23 april                                    Buitenkade                                          13.30 - 16.00

21 mei                                     Merwedekanaal Meerkerk                  13.30 - 16.00

18  juni                                    Industrieterrein Giessen                      13.30 - 16.00

9 juli                                        Westkil laatste park.bakkerskil           13.30 - 16.00           

27 augustus                             Putje Arkel                                          13.30 - 16.00

10 september                           Doornskanaal                                      13.30 - 16.00

1 oktober                                 Kanaal Heukelum                               13.30 - 16.00

22 oktober                               Zederikkanaal Arkel                           13.30 - 16.00

19 november                           Jachthaven Bruine Kil                         13.30 - 16.00